Alfa Romeo 166 2.5 V6 - parę pytań

Pytania, porady i opinie.

Moderator: Moderatorzy

AreQ

Alfa Romeo 166 2.5 V6 - parę pytań

Postautor: AreQ » 30-12-2013 18:27

Witam
Dostałem (ale jeszcze nie odebrałem) w prezencie alfe romeo 166 2.5 V6 99r. i mam parę pytań odnośnie tego auta.
Ogólnie słyszałem , że samochody ze stajni alfy mają dosyć słabe zawieszenie i elektronika łatwo pada , chciałbym wiedzieć jak to się przedstawia z perspektywy użytkowników takich aut.
Jak wygląda spalanie i sprawa karoserii , moja alfa jest w benzynie ale wiem , że będzie montowana sekwencja do niego , mimo to chciałbym znać sytuacje co do benzyny i gazu.
Jak znosi takie lata karoseria ? Z tego co się dowiedziałem w moim była rdza i została zrobiona jedyne co to malowanie ale chce się zabezpieczyć na przyszłość.
Jakie są najczęstsze usterki w takich autach i jak drogie w utrzymaniu są , bo niestety do majętnych osób nie należę i nie wiem czy będzie mnie stać.

Czy takie auto idzie łatwo sprzedać ? Obecnie posiadam Nissana Almera N15 z 98r. 2.0D i zastanawiałem się czy nie wystawić tych aut w ogłoszeniu typu "Zamienie dwa auta na jedno" . Jak myślicie czy ciężko znaleźć chętnych na tego typu zamianę? I w razie czego ile wołać za taką alfę zakładając , że jej stan ocenimy na bardzo dobry / dobry , bo patrząc na allegro czy tablice to rozstrzał jest konkretny w cenach , a ja się niestety nie znam.

Z góry dziękuje za pomoc.

Wróć do „Porozmawiajmy o Alfie”