głośniki tył Alfa 145

Pytania, porady i opinie.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
lukpcn
Kontaktowanie:

głośniki tył Alfa 145

Postautor: lukpcn » 01-08-2009 11:30

Witajcie,
zepsuł niestety mi się tylni głośnik w mojej belli - wytrzymał 10 latek, ale jego czas już minął....
Wyciągnąłem go i zmierzyłem omomierzem - 4Ohm, niestety nie znam jego mocy znamionowej oraz wymiaru... zdaje mi się że rozmiar to 135mm ale nie jestem tego pewien...
Czy ktoś z forumowiczów wie może co moge w mojej 145ce założyć na tył ????

Jeszcze mam takie pytanie poboczne, głośnik jest podłączony 2 przewodami - do głośnika głównego, natomiast przewody do tweetera nie były w nim podłączone....
czy wystrczy je zmostkować i wówczas będzie grał dwudrożnie czy trzeba coś jeszcze zastosować dodatkowo ????
Jest: Mazda 6 2.0 147KM :)
Była: 145 1.4 TS 16V Blue Cosmo :)
Muzyka Royalty Free: www . RoyaltyFreeHeaven . com

Awatar użytkownika
Maciej Loret
Kontaktowanie:

Re: głośniki tył Alfa 145

Postautor: Maciej Loret » 01-08-2009 12:22

lukpcn pisze:zepsuł niestety mi się tylni głośnik w mojej belli - wytrzymał 10 latek, ale jego czas już minął....
Wyciągnąłem go i zmierzyłem omomierzem - 4Ohm, niestety nie znam jego mocy znamionowej oraz wymiaru... zdaje mi się że rozmiar to 135mm ale nie jestem tego pewien...

http://www.pioneer.eu/eur/products/car_ ... index.html

Jeśli z przodu masz jakieś głośniki, to może odłącz również ten drugi z tyłu i będziesz miał spokój?

Awatar użytkownika
lukpcn
Kontaktowanie:

Re: głośniki tył Alfa 145

Postautor: lukpcn » 01-08-2009 14:18

Maciej Loret pisze:
lukpcn pisze:zepsuł niestety mi się tylni głośnik w mojej belli - wytrzymał 10 latek, ale jego czas już minął....

http://www.pioneer.eu/eur/products/car_ ... index.html

Jeśli z przodu masz jakieś głośniki, to może odłącz również ten drugi z tyłu i będziesz miał spokój?

dzięki za linka.

odłączenie tylnich zupełnie nie wchodzi w grę....
Jest: Mazda 6 2.0 147KM :)
Była: 145 1.4 TS 16V Blue Cosmo :)
Muzyka Royalty Free: www . RoyaltyFreeHeaven . com

Wróć do „Porozmawiajmy o Alfie”