Alfa 166 pytania i porady.

Pytania, porady i opinie.

Moderator: Moderatorzy

trk1984

Postautor: trk1984 » 12-03-2010 10:19

witam po dłuższej przerwie. zima zbliża sie ku końcowi wiec czas na podsumowanie. a wiec zima mineła spokojnie. zadnych problemow czy jakichs niespodziewanych usterek co mnie cieszy. lekki problem z gazem przy tych duzych mrozach, ale to chyba normalne.
od kilku dni chodzi mi po głowie pewna myśl, nie przedłużając od razu napisze o co chodzi. mianowicie chcialem zamontowac w tylnej półce jeszcze dwa subwoofery i nie wiem jak to zrobic (tzn sam montaz to pryszcz, chodzio o podlaczenie tego wszystkiego). bo w normalnym radiu jest wyjscie na wzmacniacz i mozna sobie podpiac wzmacniacz i pod niego np tube czy glosniki i miec jeszcze normalnie glosniki pod radiem. a w Alfie jak to zrobic?mam glosniki w drzwiach z prozdu i z tylu i wolne miejsce w półce. tylko gdzie te dodatkowe głośniki podłączyć zeby ładnie dudniło :)

Tokarczyk

Postautor: Tokarczyk » 02-02-2011 15:14

Witam po dłuższej przerwie. jak dotąd nie było większych problemów z użytkowaniem Alfy, jednak mrozy dają się we znaki i mam problem z kluczykami. mianowicie popękały te gumowe guziki i nie dało się włączyć alarmu. podłożyłem jakieś bajery co by dało się wcisnąć, jednak przez to uszkodził sie znowu ten przełącznik i teraz wogóle nie da się użyć centralnego ani alarmu. można to gdzieś naprawić opróćz serwisu gdzie ceny są z kosmosu?

szzzzz

Postautor: szzzzz » 12-10-2011 21:35

Witam,

Przymierzam się do kupienia alfy 166 po 2001r 2.4jtd 150hp. Nie ukrywam że była by to moja pierwsza afla i nie jestem do końca przekonany. Jak jest z awaryjnością drobiazgi/poważne usterki. Na co zwracać uwagę przy zakupie? Jak blachy? Podatne na rdzewkę? Trochę mnie koło dwumasowe odrzuca...drogie w wymianie:( Zawieszenie podejrzewam że nie przystosowane do naszej rzeczywistości :)

Wróć do „Porozmawiajmy o Alfie”