Alfa 156 1.8 TS 130Km Zgasła w trakcie jazdy/ nie odpala

Pytania, porady i opinie.

Moderator: Moderatorzy

Pawel96ck

Alfa 156 1.8 TS 130Km Zgasła w trakcie jazdy/ nie odpala

Postautor: Pawel96ck » 05-01-2017 16:08

Witam!
Jestem nowym posiadaczem Alfy 156 z Silnikiem 1.8 TS 130Km 2000r i w dniu zakupu moje szczęście się nieco skończyło.
Mianowicie wracając do domu zauważyłem że Alfa muli tzn rozpedzała się do pewnej prędkości i nagle jak by miała odcięcie paliwa nie chciała jechać szybciej jak jakieś ograniczenie prędkości, po pogazowaniu trochę ją puszczało i się rozpędzała dalej. Jednak problem poważny pojawił się gdy nią jechałem ok 90 Km/h w trakcie jazdy nacisnąłem sprzęgło i dałem trochę więcej gazu żeby ją przygazować i nagle alfa zgasła podczas jazdy, musiałem zjechać na pobocze i próbowałem ją odpalić natomiast nic z tego, rozrusznik chodzi natomiast alfa nie odpala. Czy ktoś miał podobny problem i wie co mogło się stać bo zupełnie nie mam pojęcia, alfa odprowadzona przez laweciarza do warsztatu jednak czekam na jakąś diagnozę od mechanika ale mimo to wolałbym się spytać czy komuś kiedyś coś podobnego się przytrafiło. Jak ją kupowałem to na zapalonym silniku czasami gubiła stałe obroty na chwile i powracało wszystko do normy, jednak nie sądziłem że nie dojadę nią do domu trasa ok 70 km. Jeżeli ktoś coś przypuszcza proszę o informacje co mogło się stać :( :( :(

Wróć do „Porozmawiajmy o Alfie”